Відповіді на типові запитання:

Франчайзинг або опт ТМ "Premier Parfum"?

Наша компанія пропонує обидва варіанти співпраці, і виходячи з Ваших цілей, Ви можете обрати зручний для Вас варіант. Починаючи роботу за системою франчайзингу, Ви отримуєте цілий комплекс наших послуг і товарів, точніше готовий бізнес. Навіть якщо Ви ніколи не працювали з парфумами чи, взагалі, не займалися бізнесом, франчайзинговий пакет ТМ "Premier Parfum" дозволить Вам легко і впевнено розпочати бізнес. Більш докладно з умовами співпраця за франчайзингом Ви можете ознайомитися в розділі "Франчайзинговий пакет". Оптовий пакет підійде Вам, якщо Ви вже маєте діючий бізнес. Цей варіант співпраці дає Вам можливість розширити свій асортимент і залучити більше покупців. Інформацію щодо оптових умов співпраці Ви можете переглянути в розділі "Оптовий пакет". Ви самі визначаєте, що Вам більше підходить: франчайзинг або опт? Але хочемо тільки додати, що жоден оптовик не буде Вас підтримувати так, як франчайзер.

Чому мені потрібен франчайзинг ТМ "Premier Parfum"?

Вам потрібен франчайзинг ТМ "Premier Parfum", якщо Ви шукаєте вигідну ідею для бізнесу і хочете почати свою справу швидко і легко. Наша пропозиція допоможе Вам за невеликі гроші (до 20000 гривень) і в короткі терміни (запуск одного відділу займає до 10 днів з моменту укладення договору) відкрити прибутковий і перспективний бізнес. Наші фахівці нададуть Вам всі необхідні консультації, а також Ви пройдете навчання в нашій власній мережі відділів ТМ "Premier Parfum" і отримаєте безцінний досвід для Вашого бізнесу.

Як відкрити відділ за франчайзингом ТМ "Premier Parfum"?

Відкрити відділ за франчайзингом ТМ "Premier Parfum" просто і швидко. Наводимо етапи запуску відділу:

  • Підписання договору за франчайзингом;
  • Підбір відповідного місця для відділу;
  • Виготовлення торгівельного обладнання і брендованих рекламних матеріалів індивідуально для кожного відділу;
  • Навчання торговим "ноу-хау" фахівцями компанії "Premier Parfum";
  • Запуск відділу, налагодження процесів;

Як підібрати місце для відділу ТМ "Premier Parfum"?

Як тільки Ви прийняли рішення розпочати бізнес з наливних парфумів спільно з ТМ "Premier Parfum", потрібно провести невелике маркетингове дослідження, а саме:

- Оцінити кількість точок з наливними парфумами у Вашому місті, яка торгова марка там представлена і за якою роздрібною ціною продаються парфуми на розлив;

- Скласти список місць в яких Ви плануєте відкрити відділ наливних парфумів ТМ "Premier Parfum" (торгівельні центри, супермаркети, ринки) та оцінити їх щодо прохідності (визначити пасажиропотік Вам допоможуть фахівці нашої компанії) і щодо наявності аналогічної продукції в найближчому радіусі;

Після того, як Ви обрали торгову площу з підвищеною прохідністю, варто зв′язатися з відділом оренди або власником приміщення для проведення переговорів щодо умов і вартості оренди.

Ідеальним буде те місце, де вигідно поєднуються вартість оренди і кількість потенційних покупців. У торгівельному центрі або супермаркеті важливо розміститися так, щоб Вас було легко знайти.

Якщо вибране Вами приміщення перебуває в окремій будівлі, переконайтеся, що зупинка громадського транспорту або пасажиропотік проходять на відстані 1-3 хвилини ходьби, є можливість розміщення помітної вивіски. Покупцям має бути зручно зайти і вийти з приміщення, підведена електрична потужність.

Відділ наливних парфумів повинен розташовуватися в місці, де відсутні різкі сторонні запахи, температура повітря комфортна для покупця, а приміщення затишне.

Вартість оренди не повинна перевищувати 3000 гривень (цифра приблизна і може варіюватися від міста і пасажиропотоку).

Співробітники нашої компанії допоможуть Вам на всіх етапах пошуку приміщення та укладення договору оренди.

Чому наливні парфуми ТМ "Premier Parfum" - це вигідно?

Бізнес з ТМ "Premier Parfum" - це вигідно, тому що він має високу рентабельність і швидку окупність. Ми продаємо товар, який актуальний і доступний покупцеві. Наливні парфуми -  саме той різновид духів, яка завжди буде користуватися попитом, тому що покупець сам визначає ту кількість аромату, яку готовий сьогодні придбати. У Вас завжди будуть клієнти. Ми продаємо товар, який має тривалий термін зберігання. Товар не псується і не вивітрюється. Ви можете продавати наші аромати протягом двох років і вони будуть актуальні. Це дозволить Вам експериментувати з торговими площами, але все одно, залишатися на плаву!

Підходящий чи зараз час для запуску бізнесу?

Так, наша країна і ми разом з нею зараз переживаємо нелегкий період. Але будь-яка криза відкриває ряд можливостей і варіантів. І такий бізнес, як продаж парфумів ТМ "Premier Parfum" дає можливість у нинішніх непростих умовах почати прибутковий бізнес. Навіть, якщо у Вас є невеликий стартовий капітал, або Ви боїтеся ризикнути, Ви маєте можливість спробувати себе в бізнесі. Духи на розлив - це товар, який завжди буде користуватися попитом, оскільки парфуми, в цілому, зараз стали товаром першої необхідності. Духи на розлив - це найдоступніший вид якісної парфумерії. Тому вклавши Ваші гроші в товар, який користується попитом і успішний готовий бізнес, Ви дуже швидко окупите свої вкладення і знайдете упевненість в завтрашньому дні.

Який внесок і роялті я повинен буду платити?

Наша компанія прийняла рішення не стягувати паушальний внесок і роялті з наших партнерів. Це обумовлено тим, що нашим головним завданням є виведення і розвиток якісного продукту ТМ "Premier Parfum" на ринку наливної парфумерії, а не простий заробіток на просуванні бізнес ідеї. Так само ми хочемо сприяти розвитку дрібного бізнесу в Україні, так як, на наш погляд, саме наявність процвітаючого дрібного і середнього бізнесу в країні є лакмусовим папірцем добробуту громадян.

Чи можливо отримати ексклюзив на місто?

Так, це можливо. Ми хочемо, щоб Ви змогли не просто почати бізнес, слідуючи нашої успішної бізнес-моделі, а й змогли розвинути мережу відділів у своєму місті. Ми віримо в те, що така форма співпраці приведе всіх нас до УСПІХУ!

У чому відмінність продукції ТМ "Premier Parfum" від конкурентів?

Відмінність нашої продукції від конкурентів лежить на поверхні і Ви можете оцінити їх самостійно. Ми в свою чергу позначимо декілька відмінностей.

По-перше - це висока якість. Ми дуже ретельно відбираємо парфумерні композиції для наших ароматів, що дозволяє нам виробити аромат, з яким Ваш відділ буде по-справжньому ексклюзивним.

По-друге -це етап тестування. Всі аромати проходять перевірку продавцями і покупцями нашої власної мережі. І Ви вже отримуєте асортимент, з яким буде легко працювати, так як туди входять самі найзатребувані аромати.

По-третє - наш продукт - це готовий бізнес. Ви купуєте не просто парфуми на розлив, а комплекс товарів, послуг та ідей, втіливши які Ви дуже скоро почнете заробляти хороші гроші. Наш девіз "Відчуйте аромат прибутку!".

Як швидко я зможу окупити інвестиції?

Для розрахунку термінів окупності Ваших вкладень необхідно знати вартість оренди торгової площі, прохідність в конкретному приміщенні, суму первинних інвестицій. Наше партнерство з Вами буде побудовано тільки на взаємовигідній основі. Ми відкрито відповідаємо на всі Ваші питання, навіть на дуже "каверзні", і готові підтримати Вас на всіх етапах становлення та розвитку Вашого бізнесу. Розрахунок терміну окупності Вашого бізнесу ми зможемо попередньо зробити перед запуском. Грунтуючись на наш практичний досвід термін окупності інвестицій в бізнесі наливної парфумерії складає від 2х місяців.

Які документи потрібні для укладення договору?

Для укладення договору франчайзингу або оптових поставок необхідні наступні документи:

-Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи підприємця;

- Свідоцтво платника податку, але важливо, щоб у ньому був зазначений один з видів діяльності (КВЕД 47.75 Роздрібна торгівля косметичними і парфумерними товарами або КВЕД 47.59 Роздрібна торгівля іншими товарами для дому);

- Наявність документів підтверджуючих оренду або право власності на приміщення, де буде розташована продукція ТМ "Premier Parfum".

Наші рекомендації: організаційно-правова форма - ФОП, форма оподаткування - єдиний податок.

Яке обладнання необхідне для відділу ТМ "Premier Parfum"?

Наші фахівці розробили і протестували кілька варіантів торгівельного обладнання, яке вигідно підкреслює продукцію ТМ "Premier Parfum" та зручне в торгівлі. Після узгодження торгівельної площі та підписання договору для Вас буде розроблена індивідуальна конструкція з урахуванням особливостей розміщення. Ви можете замовити виготовлення обладнання у нас або отримати креслення з рекомендаціями для самостійного виготовлення.