Оптовий пакет

Якщо у Вас вже є власний бізнес у сфері парфумів, косметики, побутової хімії, пропонуємо Вам розширити Ваш асортимент товарів цікавим напрямком парфумів - парфуми на розлив, обравши для себе зручний варіант співпраці. Стартовий оптовий пакет надає можливість у невеликому обсязі ознайомити Ваших покупців з продукцією торгівельної марки "Premier Parfum", а Вам оцінити переваги співпраці з нашою компанією. Відкриваючи новий відділ, дуже непросто передбачити попит на аромат, але об'єм продукції в Стартовому оптовому пакеті дозволить проаналізувати думку Ваших Покупців і розширити асортимент у майбутньому.

Стартовий оптовий пакет:

 check від 50 найменувань парфумів (від 40 жіночих ароматів, від 10 чоловічих ароматів);

check Флакони в асортименті від 50 штук;

check Обладнання для розливу і торгівлі ( від 50 мірних циліндрів, від 16 амфор);

Стартовий рекламний пакет:

(прайси жіночих і чоловічих ароматів, флаконів по 1 шт., рекламний плакат - 1 шт., фірмові пакети - 50 шт., набір наліпок з номерами парфумів, фірмові стрічки - 16 шт., емність з кавовими зернами "Економ" - 1 шт.)

 

IMG 7210

Для того, щоб розташувати продукцію торгівельної марки "Premier Parfum" у Вашому магазині необхідно виділити полочний простір від 3х полок глибиною не менше 15 см і загальною довжиною 3 метра, які будуть розташовані на відстані 1 метр від підлоги.

Пропонуємо Вам ознайомитися з нашим Франчайзинговим пакетом, якщо Ви можете встановити у Вашому приміщенні додаткове обладнання або виділити окреме торгівельне обладнання з можливістю його оформлення згідно нашого фірмового стилю.

В нашому розділі "Відповіді на типові питання" багато додаткової корисної інформації.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію про нашу продукцію, ціни і асортимент зв'яжіться з нами!

Якщо Ви прийняли рішення про співпрацю ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ в нашому інтернет-магазині і ми обов'язково зв´яжемося з Вами найближчим часом.