Про нас

Компанія «Premier Parfum» була заснована 2009 році і відразу ж заявила про себе, як серйозний гравець на ринку наливних парфумів України. За час існування наша компанія виросла від великої мережі відділів наливних парфумів до виробника якісних парфумів на розлив.

У 2012 році було прийнято рішення ділитися успішним досвідом з іншими підприємцями у форматі франчайзінгу. Ми врахували всі недоліки співпраці з дилерами закордонних виробників наливних парфумів і пропонуємо оптимальні умови роботи.

 

Наші переваги:

Ми продаємо Вам не тільки готовий бізнес, а і впевненість у завтрашньому дні!

Ми маємо власний досвід побудови успішної роздрібної мережі і хочемо поділитися ним з Вами! На відміну від інших компаній в Україні, ми даємо практичні поради, засновані на реальному досвіді! Перед тим, як почати співпрацю у Вас є можливість побачити успішно працюючі відділи ТМ «Premier Parfum» своїми очима!

У нас Ви можете придбати все необхідне для відкриття відділу наливних парфумів:

якісні духи на розлив; флакони, а так же все необхідне обладнання для розливу та торгівлі.

Ми створюємо команду партнерів по всій Україні

готових разом з нами виводити поняття «наливні парфуми» на новий рівень! УВАГА! При виконанні певних зобов'язань, Ви можете стати єдиним представником ТМ «Premier Parfum» у Вашому місті!

Зручна ціна!

З нами Ви заробляєте і купуєте в гривні! Ніяких доларів і євро! Для того, щоб мати можливість розвиватися, потрібно мати можливість планувати! Зі зручною ціною в гривні це - реально!

Висока якість!

Вся продукція ТМ «Premier Parfum» має сертифікат якості і концентрація парфумерної композиції в ній не менше 20%! Тому наливні парфуми нашої марки відповідають категорії "духи ДСТУ 4710:2006". Ми виробляємо духи на розлив однаково високої якості, як для всіх партнерів, так і для власної мережі відділів наливних парфумів.

Ми розмовляємо зі своїми клієнтами однією мовою!

Ми знаємо, як непросто починати новий бізнес, новий проект з нуля, особливо, якщо з усіх боків обіцяють запаморочливий прибуток, а проконсультувати з важливих саме ДЛЯ ВАС питань ніхто не може. Тепер ми – Ваша надійна підтримка! Навчання фахівцями компанії «Premier Parfum» для Вас і Вашого персоналу дозволить Вам заощадити час і сили на пошук потрібної інформації  та почати Ваш бізнес з більшою впевненістю.

Ваші ризики мінімальні!

Ви вкладаєте гроші в товар, який має тривалий термін зберігання. Це дозволяє Вам спробувати себе і відкривати відділи наливних парфумів в кращих торгових місцях.