Статті

У кожної людини, який відкривав або тільки збирається відкрити власний бізнес, на вчинення такого кроку були/є свої причини. Це може бути давня мрія (наприклад, відкрити свій ресторан) або прагнення вести певний спосіб життя. Це може бути «продовження роду» бізнесменів або бажання купувати які-небудь конкретні речі (наприклад, дорогі автомобілі). А може бути все і відразу, і що-небудь ще. У будь-якому випадку, якою б не була причина, всіх бізнесменів завжди об'єднує одна мета: отримати високий доход.

Бізнес в маленьких містах має як свої переваги, так і недоліки. Недоліки, звичайно ж, полягають в першу чергу як раз в невеликій кількості населення і невисокому рівні його доходів. Але є у відкритті бізнесу в таких населених пунктах і свої незаперечні переваги. Розглянемо їх детальніше:

Наша молода і поки ще незміцніла держава, на жаль, поки не може забезпечити захист великого, середнього і дрібного бізнесу від різних, більш-менш глобальних, потрясінь. За підтвердженнями далеко ходити не треба. Всі прекрасно бачать, що відбувається зараз в країні, і розуміють, як це відбивається на прибутку практично всіх видів бізнесу. Поки ті, хто має свою справу, усілякими способами намагаються хоча б зменшити ступінь збитковості, інші, хто до цього тільки замислювався про свій бізнес, переносять ці плани на невизначений термін. Але ж зовсім даремно! Звучить, можливо, парадоксально, але криза - саме час для того, щоб почати свій бізнес. І ось вам 5 незаперечних аргументів: