Як почати бізнес з мінімальними вкладеннями?

У кожної людини, який відкривав або тільки збирається відкрити власний бізнес, на вчинення такого кроку були/є свої причини. Це може бути давня мрія (наприклад, відкрити свій ресторан) або прагнення вести певний спосіб життя. Це може бути «продовження роду» бізнесменів або бажання купувати які-небудь конкретні речі (наприклад, дорогі автомобілі). А може бути все і відразу, і що-небудь ще. У будь-якому випадку, якою б не була причина, всіх бізнесменів завжди об'єднує одна мета: отримати високий доход.

Як же цього домогтися?

Або точніше не так: чому ж не всім бізнесменам вдається цього домогтися? Чому деякі «прогорають», ледь почавши? Відповідей може бути кілька. Якщо все спростити, то можна сказати, що будь-який бізнес має доходи і витрати. На старті витрати перевищують доходи, це нормально. Період окупності у кожного виду бізнесу. Саме томуграмотне плануваннядопомагає починаючим бізнесменам правильно розподіляти вкладаються кошти до тих пір, поки бізнес не почне окупатися.

Але не все так просто. Особливо в наш час і в нашій країні

Прямо зараз (і вже не раз до цього) ми маємо можливість спостерігати, як зовнішньо - і внутрішньополітичні сили розтрощують і без того незахищений державою бізнес. Крім стандартних витрат «на плечі» бізнесу лягають такі непередбачені витрати, як неадекватно «вершники» курс валют. Бізнесменів-початківців така ситуація може просто вбити наповал.

Що ж робити?

На улюблений питання російської людини є, як не дивно, позитивну відповідь. Дійсно, існує спосіб ведення бізнесу, який не тільки застрахований від впливу будь-яких зовнішніх (навіть політичних сил, але і дає можливість відкрити власну справу при мінімальних вкладеннях і отримувати з нього прибуток навіть у найнесприятливіший час.

І що ж це за спосіб ведення бізнесу?

Цей спосіб називається франчайзинг. Слово, яке у більшості асоціюється з мережею фаст-фуд закладів Макдональдс, насправді має більш широке розуміння. Франчайзинг франчайзингу ворожнечу, а це означає, що якщо ваша головна і основна мета - отримувати прибуток з мінімальними вкладеннями, то і вибирати компанію-франчайзера треба виходячи з цього завдання.

Отже, ви хочете відкрити власну справу, в якому потрібні мінімальні вкладення...

Відразу заявляємо: Макдональдс вам не підходить. У вашому випадку перевагу слід віддати вітчизняної компанії, що виробляє якісну продукцію за конкурентними цінами. Такий, як компанія «Прем'єр Парфум». Вибираючи цю франшизу, ви дійсно отримуєте можливість відкрити прибутковий бізнес, внісши мінімальні кошти. Справа в тому, що бізнес з «Прем'єр Парфум» складається з таких переважних складових:

  1. Товар вітчизняного виробництва. Це вигідно з кількох причин. По-перше, більш доступна ціна, в порівнянні з закордонними виробниками (а якість така ж). По-друге, оплата йде в національній валюті. А це страховка від «стрибки» курсу.

  2. Широкий асортимент і довгий термін зберігання. Ризик втратити на прострочений товар мінімальний.

  3. «Прем'єр Парфюм» - це вже завоював довіру і впізнаваність бренду. У вас немає необхідності розкручувати торгову марку з нуля.

  4. Компанія прагне підтримувати малий і середній бізнес, тому не стягує оплату роялті та паушального внеску зі своїх франчайзі.

  5. Вас забезпечують підтримкою, необхідною для того, щоб успішно почати свій власний бізнес, не маючи ніякого досвіду.

Як ми бачимо, щоб відкрити свою справу, не обов'язково мати великий стартовий капітал. Не обов'язково бути досвідченим бізнесменом. При бажанні завжди можна знайти спосіб, який принесе великі прибутки при мінімальних витратах. Навіть якщо у вас є мінімальна сума, використовуючи її з розумом, можна назавжди змінити своє життя. Вибір лише за вами.

Поделиться:

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Получайте новые новости на почту:

Укажите EMail:

Отримуйте нові новини на пошту:

Вкажіть EMail:

Получайте новые статьи на почту:

Укажите EMail:

Отримуйте нові статті на пошту:

Вкажіть EMail: