Чому вигідно відкривати свій бізнес в маленькому місті?

Бізнес в маленьких містах має як свої переваги, так і недоліки. Недоліки, звичайно ж, полягають в першу чергу як раз в невеликій кількості населення і невисокому рівні його доходів. Але є у відкритті бізнесу в таких населених пунктах і свої незаперечні переваги. Розглянемо їх детальніше:

Відсутність великих конкурентів. На відміну від жителів мегаполісів, розпещених величезною кількістю торгівельно-розважальних закладів, населення маленького містечка задовольняється більш скромними торгівельними майданчиками і в досить обмеженій кількості.

Невелика різноманітність видів розваг в принципі. Це вигідно ще й тому, що, по-перше, люди більше проводять часу просто на прогулянках по вулицях. А по-друге, тому що не треба докладати великих зусиль, щоб привернути до себе увагу. Досить просто зробити красиву вивіску і люди самі будуть підходити просто з цікавості.

У маленьких містах поширюється таке поняття, як «сарафанне радіо». Для чесного бізнесу це завжди на руку. Саме по собі відкриття нової торгової точки стане цілою подією, особливо для цільової аудиторії. Тут дуже часто можна побачити, як дівчата, наприклад, обговорюють куплену новинку. А чим менше містечко, тим швидше нова торгова точка стане популярною.

Як можна зробити бізнес в маленькому місті ще більш прибутковим?

Бізнес в невеликому місті має безліч інших переваг (невелика орендна плата за торговий майданчик, невисока зарплата співробітниківта інше), тобто витрати самі по собі невисокі. Якщо ви не знаєте, чим зайнятися і немає чіткої стратегії розвитку, то відкриття роздрібної точки по франчайзингу саме для вас. Чому? Запитаєте ви! Так, тому що франчайзер вам не тільки пропонує товар, який ви хотіли б продавати, а й готову модель запуску і розвитку вашого бізнесу. Ви можете задати всі ваші запитання та отримати на них відповіді, засновані на практичному досвіді, за умови, що франчайзер має свою роздрібну мережу.

Щоб прояснити ситуацію, насамперед зупинимося на тому факті, що франчайзинг теж буває різним. Для дрібних населених пунктів «дорогі» франшизи, наприклад, великі фаст-фуд закладу не підходять. Вони просто не окупляться. А ось невелика торгова точка з духами на розлив доведеться як не можна до речі. По-перше, цей товар доступний і затребуваний для населення невеликого міста. По-друге, відкриття подібного бізнесу вимагає мінімальних вкладень. Якщо ж ви вирішите почати бізнес з «Прем'єр Парфум», то додатково ви отримаєте ще більше переваг:

Це вітчизняний виробник, який виставляє ціни в національній валюті. Компанія «Прем'єр Парфум» не стягує паушальний внесок (одноразовий платіж, який новий власник торгової точки оплачує за користування брендом) і оплату роялті (вид грошової винагороди виплачується франчайзеру на щомісячній основі за користування торговою маркою). Така політика компанії.

Ви отримуєте можливість стати ексклюзивним представником торгової марки в своєму місті.

Ви отримуєте сертифікований товар за найвигіднішими цінами.

Повна підтримка на старті дозволить вам швидко і легко повернути вкладення і почати отримувати прибуток.

Починати власний бізнес завжди ризиковано. Але справжніх бізнесменів це ніколи не зупиняло. І справа не в тому, що вони такі безстрашні або безрозсудні. Просто справжні бізнесмени завжди шукають способи, як ці ризики звести до мінімуму.

Поделиться:

Leave a comment

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.

Получайте новые новости на почту:

Укажите EMail:

Отримуйте нові новини на пошту:

Вкажіть EMail:

Получайте новые статьи на почту:

Укажите EMail:

Отримуйте нові статті на пошту:

Вкажіть EMail: