Бренд: Premier Parfum
Артикул: 273G
ОБ'ЄМ: 30 мл
ТИП АРОМАТУ: Деревний, квітковий
Хвиля драйву.
Життєвих ігор багато, але переможець завжди один. Він знає, як вчинити і що зробити, щоби завжди залишатися у виграші. Що вже говорити про жіночі серця, вони починають тремтіти при його появі, відчуваючи надзвичайне піднесення. Цей чоловік втілює образ ризику і перемог, хвилює і запам’ятовується, як і чуттєвий квітково-мускусний аромат, який одягає його таємничістю.
Фруктова свіжість зеленого яблука з лісовими переливами туї формує симфонію парфумерного початку. У неї вливається тонкою цівкою ніжність жасмину, надає деревного відтінку білий кедр і пахне прохолодою сосна. Оксамитовими шатами ковзає по кожній клітині шкіри благородний шлейф із ветивера, мускусу та пачулі.
Відкриваючи для себе цю композицію, володар наповнюється адреналіном, втягується в цікаві змагання та відчуває прилив упевненості в своєму успіху.
Характеристики | |
ОБ'ЄМ: | 30 мл |
ТИП АРОМАТУ: | Деревний, квітковий |
Початкові ноти: | Зелене яблуко, туя. |
Ноти "серця": | Сосна, жасмин, білий кедр. |
Кінцеві ноти: | Пачулі, ветивер, білий мускус. |